System audio Bang&Olufsen BeoSound Balance
Wideo 10Zdjęcia 20 |
Bang&Olufsen BeoSound Balance
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:900 W
Pasmo przenoszenia:26 – 23000 Hz
Czułość:104 dB
Interfejsy:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac), LAN
Wymiary:502x130x130 mm
Waga:7 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Bang&Olufsen BeoSound Balance
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bang & Olufsen Beosound Balance 1200503 Głośnik Bluetooth Black Oak 2007 x | 12 099 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND BALANCE | 11 799 zł |
Głośnik multiroom BANG & OLUFSEN BeoSound Balance AL2 Biały | 13 499 zł |
Głośnik multiroom BANG & OLUFSEN BeoSound Balance AL2 Biały 1200570 | 11 499 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →