Patelnia BALLARINI Salina 75002-824 32 cm
Zdjęcia 7 |
BALLARINI Salina 75002-824 |
|
Możesz użyć metalowych akcesoriów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Salina 75002-824 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini patelnia indukcyjna 32 cm | 373 zł |
Patelnia Ballarini 32cm | 358 zł |
Ballarini Salina Granitium Indukcja Granitowa 32cm | 289 zł |
Ballarini patelnia indukcyjna 32 cm | 369 zł |
Ballarini Salina Granitium Indukcja Granitowa 32cm | 289 zł |
Modyfikacje BALLARINI Salina 75002-824
Ceny na BALLARINI Salina 75002-824 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Salina 75002-808 20 cm | od 180 zł | 2 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-820 24 cm | od 218 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-822 28 cm | od 318 zł | 1 oferta | ||
BALLARINI Salina 75002-824 32 cm | od 289 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →