Patelnia BALLARINI Salina 75002-822 28 cm
Zdjęcia 7 |
BALLARINI Salina 75002-822 |
|
Możesz użyć metalowych akcesoriów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Salina 75002-822 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BALLARINI, Patelnia Salina Granitium, granitowa, 28 cm, 75002-822-0 | 318 zł |
Patelnia BALLARINI Salina Granitium granitowa 28 cm 75002-822-0 - DARMOWY | 238 zł |
Ballarini Salina Granitium patelnia 28 cm | 325 zł |
Modyfikacje BALLARINI Salina 75002-822
Ceny na BALLARINI Salina 75002-822 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Salina 75002-808 20 cm | od 180 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-820 24 cm | od 218 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-822 28 cm | od 238 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-824 32 cm | od 289 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →