Patelnia BALLARINI Salina 75002-808 20 cm
Zdjęcia 7 |
BALLARINI Salina 75002-808 |
|
Możesz użyć metalowych akcesoriów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Salina 75002-808 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Salina Granitium Frying Pan 20 Cm Szary 1005120 | 180 zł |
Ballarini patelnia indukcyjna 20 cm | 219 zł |
Patelnia BALLARINI Salina Granitium granitowa 20 cm 75002-808-0 | 213 zł |
Modyfikacje BALLARINI Salina 75002-808
Ceny na BALLARINI Salina 75002-808 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Salina 75002-808 20 cm | od 180 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-820 24 cm | od 218 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-822 28 cm | od 318 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-824 32 cm | od 289 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →