Patelnia BALLARINI Lazise 75003-052 20 cm
BALLARINI Lazise 75003-052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Lazise 75003-052 20 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Lazise 20 cm | 121 zł |
Patelnia BALLARINI Lazise 20 cm 750030520 | 115 zł |
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Lazise - 20 cm | 130 zł |
Patelnia Płytka 20 cm - Ballarini | 144 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje BALLARINI Lazise 75003-052
Ceny na BALLARINI Lazise 75003-052 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Lazise 75003-052 20 cm | od 110 zł | 11 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-049 24 cm | od 139 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-050 26 cm | od 154 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-051 28 cm | od 156 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-053 32 cm | od 190 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →