Bateria wodociągowa Axor Montreux 16513000
Axor Montreux 16513000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Axor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Axor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Axor Montreux 16513000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AXOR 16513000 AXOR MONTREUX - 3-otworowa bateria umywalkowa | 3 511 zł |
Axor Montreux Bateria umywalkowa chrom 16513000 - odbiór osobisty: Kraków, | 2 645 zł |
AXOR 16513820 AXOR 16513820 3-otworowa bateria umywalkowa, DN15 | 5 268 zł |
Axor Montreux Bateria umywalkowa nikiel szczotkowany 16513820 - odbiór oso | 3 967 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Axor Montreux 16513000:
- Nadaje się do pracy z przepływowym podgrzewaczem wody
PolecamyPorównaj w tabeli →