Panel LCD Avtek DS 43 43 " (1TV312)
Zdjęcia 8 |
Avtek DS 43 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6.5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, USB C, LAN
Obsługa Airplay, Chromecast, Miracast. Slot na moduł WiFi/Bluetooth 1TV296 (w sprzedaży mogą znajdować się zestawy z tym modułem lub można je kupić osobno). 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Avtek DS 43 43 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVTek Monitor informacyjny DS 43'- 18/7 2x10W Android 11.0 ULAVT043LAVDS43 | 2 389 zł |
AVTek Monitor informacyjny DS 43'- 18/7 2x10W Android 11.0 117037 | 2 503 zł |
Monitor Avtek DS 43' (1TV312) | 2 319 zł |
AVTek Monitor informacyjny DS 43'- 18/7 2x10W Android 11.0 117037 | 2 389 zł |
Monitor informacyjny Avtek DS 43" 1TV312 ❖ Błyskawiczna wysyłka i 100 skut | 2 283 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Avtek DS 43
Ceny na Avtek DS 43 |
---|---|---|---|---|
Avtek DS 43 43 " | od 2 283 zł | 9 oferty | ||
Avtek DS 55 55 " | od 2 893 zł | 11 oferty | ||
Avtek DS 65 65 " | od 3 727 zł | 9 oferty | ||
Avtek DS 75 75 " | od 8 599 zł | 1 oferta | ||
Avtek DS 86 86 " | od 13 499 zł | 1 oferta | ||
Avtek DS 98 98 " | od 36 899 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →