Amplituner stereo / odtwarzacz audio Audioengine B-Fi Multiroom Music Streamer
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Audioengine B-Fi Multiroom Music Streamer
Rodzaj:odtwarzacz sieciowy
Stosunek sygnału do szumu:105 dB
Wyjścia:REC
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne B-Fi Multiroom Music Streamer
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audioengine B-Fi Multiroom Music Streamer
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Streamer AudioEngine Audioengine B-FI Muzyczny streamer multiroom z Wi-Fi | 966 zł |
AudioEngine B-FI muzyczny streamer multiroom | 969 zł |
Audioengine B-Fi Muzyczny Streamer Multiroom Z Wi-Fi | 1 024 zł |
AudioEngine B-FI muzyczny streamer multiroom | 969 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →