System audio Audio Pro Addon C3
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Audio Pro Addon C3
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:25 W
Pasmo przenoszenia:60 – 20000 Hz
Interfejsy:AirPlay, Wi-Fi, LAN, DLNA
Wymiary:115x215x135 mm
Waga:2.1 kg
Obsługa Wi-Fi. Port LAN do połączenia z siecią przewodową. Możliwość odtwarzania muzyki przez Airplay. Wyposażony we wbudowany akumulator i może być używany zarówno w formie stacjonarnej, jak i przenośnej.
Wszystkie dane techniczne
Kup Audio Pro Addon C3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Pro Addon C3 głośnik 25 W multiroom stereo Wi-Fi Bluetooth aplikacjaPotężny głośnik stereo Multiroom / pamięć na 4 internetowe nadajniki lub Spotify Playlists / strumieniowe odtwarzanie muzyki... więcejdo wielu pomieszczeń.
Cyfrowy wzmacniacz klasy D, 25 W, głośnik wysokotonowy: 2 x ¾" tekstylny głośnik wysokotonowy/dł Amazon.plZłóż skargę | 747 zł |
Audio Pro Audio Pro C3 Biała White C3-WHITETo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Mały rozmiar, potężny dźwięk, C3 zapewnia zadziwiającą jakość dź... więcejwięku jak na swój rozmiar. Zasilanie bateryjne, więc muzyka może poruszać się razem z tobą. Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo w domu w konfiguracji multiroom lub noś ją ze sobą i graj bezprzewodowo przez Bluetooth. W ogrodzie lub zabierz go na plażę. Addon C3 jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Bateria wystarcza na pełne 15 godzin przy połowie głośności i 9 godzin przy maksymalnej głośności.
Może być zasilany bateriami: Tak
HD Audio: Tak
Deseń: Tak
Kolor według producenta: Biała
Bluetooth Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 974 zł |
Głośnik AUDIO PRO Addon C3, BluetoothAddon C3 to doskonałe połączenie atrakcyjnego wyglądu z wysokiej jakości brzmieniem, o 25W cyfrowej mocy oraz zaawansowanym p... więcejrocesorze DSP, który dostarcza c... EmpikZłóż skargę | 1 129 zł |
Audio Pro Addon C3 - przenośny głośnik multiroom z Bluetooth i WiFi - bezpBezprzewodowy cud dźwięku: Addon C3 to mały, przenośny głośnik multiroom o dużym dźwięku. Odtwarzaj swoją muzykę bezprzewodow... więcejo w dowolny sposób, z WiFi Multiroom w domu lub w podróży. Kompaktowy głośnik, który ustanawia nowy standard przenośnego dźwięku
Wysokiej jakości materiały: głośnik o eleganckim wzornictwie, wykonany z solidnego aluminium i wytrzymałej drewnianej obudowy. Dzięki uchwytowi z prawdziwej skóry jest to idealny przenośny głośnik do codziennego użytku
Najwyższa jakość dźwięku: mały format, duży dźwięk, z koncentracją na poprawie jakości dźwięku dzięki precyzyjnej regulacji ustawień DSP i optymalizacji basów. Czysty i czysty dźwięk z głębokimi basami, w połączeniu z pojemnością baterii
Nowoczesne i eleganckie produkty o wspaniałym dźwięku: Audio Pro projektuje swoje produkty w najdrobniejszyc Amazon.plZłóż skargę | 747 zł |
Audio Pro Audio Pro C3 Szary Grey C3-GRAYTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Mały rozmiar, potężny dźwięk, C3 zapewnia zadziwiającą jakość dź... więcejwięku jak na swój rozmiar. Zasilanie bateryjne, więc muzyka może poruszać się razem z tobą. Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo w domu w konfiguracji multiroom lub noś ją ze sobą i graj bezprzewodowo przez Bluetooth. W ogrodzie lub zabierz go na plażę. Addon C3 jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Bateria wystarcza na pełne 15 godzin przy połowie głośności i 9 godzin przy maksymalnej głośności.
Kont Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 149 zł |
Audio Pro Audio Pro C3 Czarny Black C3-BLACKTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Mały rozmiar, potężny dźwięk, C3 zapewnia zadziwiającą jakość dź... więcejwięku jak na swój rozmiar. Zasilanie bateryjne, więc muzyka może poruszać się razem z tobą. Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo w domu w konfiguracji multiroom lub noś ją ze sobą i graj bezprzewodowo przez Bluetooth. W ogrodzie lub zabierz go na plażę. Addon C3 jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Bateria wystarcza na pełne 15 godzin przy połowie głośności i 9 godzin przy maksymalnej głośności.
Głoś Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 069 zł |
Wideo recenzje
UNBOXING: Audio Pro ADDON C3 Hi End Portable Speaker
18 stycznia 20211 218 przegląd
UNBOXING: Audio Pro ADDON C10 Hi-End Portable Speaker (Comparing to ADDON C3)
23 stycznia 20211 288 przegląd
Audio Pro Addon C3 & Drumfire - quick overview
19 sierpnia 201844 089 przegląd
These WIFI Speakers Are Awesome! Audiopro Addon C3, C5, C10 Full Review!
5 maja 202144 764 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 999 zł
głośnik mobilny, kanał 1.0, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2, Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona
od 869 zł
głośnik mobilny, kanał 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 52 W, 55 – 20000 Hz
od 849 zł
głośnik mobilny, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 4 (802.11n), AirPlay, Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 40 W
od 898 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), strumieniowe przesyłanie audio, 20 W
od 1 006 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, strumieniowe przesyłanie audio, 50 W, 50 – 20000 Hz, 6 om
od 797 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, 10 W
od 799 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 1 102 zł
wieża, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, sterowanie za pomocą smartfona, 120 W, 60 – 20000 Hz
od 486 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, AAC, Apple Siri, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°