System audio Audio Pro A15
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Audio Pro A15
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:40 W
Pasmo przenoszenia:45 – 22000 Hz
Interfejsy:Wi-Fi
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:206x286x137 mm
Waga:3.4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Audio Pro A15
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Pro Głośnik Multiroom "A15" jasnoszary A15 | 1 572 zł |
Audio Pro A15 | 1 939 zł |
Audio Pro Audio Pro A15 Light-Szary Grey A15-LIGHT-GREY | 1 709 zł |
Głośnik Bluetooth Wodoodporny Audio Pro A15 30W | 1 779 zł |
Audio Pro A15 | 1 479 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →