Płyta główna Asus PRIME B450-PLUS (90MB0YN0-M0EAY0)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Standardowa płyta główna ATX z gniazdem procesora AMD AM4 i chipsetem AMD B450 średniej klasy. Dotyczy produktów z roku modelowego 2018 i jest przeznaczony do obsługi dwu-, cztero- i ośmiordzeniowych procesorów AMD Ryzen i Ryzen Pro pierwszej i drugiej generacji, w tym modeli ze zintegrowaną grafiką Radeon Vega i procesorami Athlon 200GE. Wyposażona jest w podsystem zasilania z dodatkowymi radiatorami chłodzącymi oraz dwoma złączami PCI-E x16 z możliwością instalacji jednej wysokowydajnej karty graficznej.
Pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt średniej klasy, który można wykorzystać do budowy komputerów domowych i komputerów do gier. Umożliwia instalację do 4 modułów RAM DDR4-2933/2666/2400/2133 o łącznej pojemności do 64 GB. Podsystem dyskowy może zawierać jeden szybki dysk NVMe SSD z interfejsem M.2 (PCI-E 3.0 x4, do 32 Gb/s) oraz do 6 dysków SATA3 SSD/HDD (do 6 Gb/s, z możliwością do tworzenia macierzy RAID poziomów 0, 1, 10).
Płyta główna Asus PRIME B450-PLUS jest wyposażona w zintegrowany gigabitowy kontroler sieciowy Realtek RTL8111H. Za przetwarzanie i wyprowadzanie dźwięku odpowiada 7.1-kanałowy kodek audio Realtek ALC887-VD2 z ulepszoną ścieżką analogową. Do podłączenia urządzeń peryferyjnych oraz zewnętrznych dysków HDD/Flash przewidziano porty USB, w tym 2xUSB 3.1 Gen2 (do 10 Gb/s) oraz 2xUSB 3.1 Gen1.
Kup Asus PRIME B450-PLUS
Wszystkie ceny 31 →ASUS PRIME B450-PLUS P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 384 zł |
Asus Płyta główna PRIME B450-PLUS AM4 4DDR4 DVI/HDMI/M.2 ATX KBASUAA7B450A | 329 zł |
ASUS PRIME B450-PLUS PL-AM4-ASU-028 | 419 zł |
Płyta główna ASUS Prime B450 Plus | 342 zł |
Asus Płyta główna PRIME B450-PLUS AM4 4DDR4 DVI/HDMI/M.2 ATX 44481 | 339 zł |