Laptop Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS [FA617NS-N3068W]
Wideo 4Zdjęcia 55 | od 5 199 do 5 299 zł Porównaj ceny 9 →2023 rokTUFgamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGBdobry NTSC Wyświetlacz:16 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7735HS, 3.2 GHz Karta graficzna:RX 7600S Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.2 kg |
Modyfikacje Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS 2
Dane techniczne
Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS [FA617NS-N3068W] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS [FA617NS-N3068W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop ASUS TUF Gaming A16 FA617NS-N3068W 16" IPS 165Hz R7-7735HS 16GB RAM | 5 199 zł |
ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS-N3068W 16'' 165Hz R7 77 | 5 199 zł |
Laptop ASUS TUF Gaming A16 FA617NS-N3068W 16" IPS 165Hz R7-7735HS 16GB RAM | 5 199 zł |
Laptop Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition Ryzen 7 7735HS / 16 GB / 1 TB | 5 299 zł |
ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition FA617NS-N3068W Ryzen 7 7735HS 16' FH | 5 299 zł |
ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition 2023 FA617NS-N3068W 16'' 165Hz R7 77 | 5 199 zł |
ASUS TUF Gaming A16 (2023) Advantage Edition FA617NS-N3068W AMD Ryzen 7 77 | 5 199 zł |
ASUS TUF Gaming A16 Adv. Edition R7-7735HS/16GB/1TB/W11 RX7600S - darmowy | 5 199 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy