Laptop Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0382X] (90NX05U1-M00EB0)
Wideo 1Zdjęcia 26 | od 3 402 do 3 949 zł Porównaj ceny 7 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i7, 1255U, 1.2 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 96EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:1.69 kg |
Modyfikacje Asus ExpertBook B1 B1502CBA 8
Dane techniczne
Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0382X] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0382X]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro/15,6" gwa | 3 477 zł |
Asus ExpertBook B1502CBA-BQ0382X - i7-1255U | 15,6'' | 16GB | 512GB | W11P | 3 699 zł |
Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro/15,6" gwa | 3 510 zł |
Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro/15,6" gwa | 3 545 zł |
Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro/15,6" gwa | 3 477 zł |
Laptop Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro 36 | 3 402 zł |
Asus ExpertBook B1502CBA-BQ0382X - i7-1255U | 15,6'' | 16GB | 1TB | W11Pro | 3 949 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy