Punkt dostępu Aruba Instant On AP11 (R2W96A)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Aruba Instant On AP11
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), niewymienne
Seria hotspotów Instant On obsługuje szybką konfigurację za pośrednictwem aplikacji mobilnej On.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Instant On AP11
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aruba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aruba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aruba Instant On AP11
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aruba Instant On AP11 2x2 punkt dostępowy WiFi model brytyjski Źródło zasi | 375 zł |
Hewlett Packard Enterprise R2W96A Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave | 409 zł |
HPE Aruba Instant On AP11 Access Point (RW) R2W96A R2W96A | 384 zł |
Access Point HP Aruba Instant On AP11 + zasilacz (R3J22A) | 488 zł |
Access Point HPE ARUBA Instant On AP 11 (RW) AP R2W96A ❖ Błyskawiczna wysy | 382 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →