Точка доступу Aruba Instant On AP11 (R2W96A)
Відео 2Фото 6 |
Aruba Instant On AP11
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Серія точок доступу Instant On підтримує швидке налаштування через мобільний додаток On mobile app.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Instant On AP11
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aruba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aruba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aruba Instant On AP11
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aruba Instant On AP11 2x2 punkt dostępowy WiFi model brytyjski Źródło zasi | 375 zł |
Hewlett Packard Enterprise R2W96A Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave | 409 zł |
HPE Aruba Instant On AP11 Access Point (RW) R2W96A R2W96A | 384 zł |
Access Point HP Aruba Instant On AP11 + zasilacz (R3J22A) | 488 zł |
Access Point HPE ARUBA Instant On AP 11 (RW) AP R2W96A ❖ Błyskawiczna wysy | 382 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →