Uchwyt biurkowy ART L-18GD
ART L-18GD |
|
U podstawy podstawy znajdują się 2 porty USB 3.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART L-18GD
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ART Uchwyt biurkowy gazowy do 2 monitorów LED/LCD 10-32" L-18GD ART 9KG 2x | 342 zł |
ART LED/LCD 10-32'' L-18GD ART 9KG 2xUSB3.0 UCH-BIU-ART-010 | 362 zł |
Uchwyt do monitora ART L-18GD ART 10-32 cali Czarny | 349 zł |
ART Uchwyt biurkowy gazowy do 2 monitorów LED/LCD 10-32" L-18GD ART 9KG 2x | 373 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →