Ładowarka Apple Power Adapter 30W (MR2A2ZM/A)
Zdjęcia 3 |
Apple Power Adapter 30W |
|
Oryginalna ładowarka ścienna Apple High Power z wyjściem USB C i wymiennym zespołem wtyczki zasilania. Obsługuje technologię przyspieszonego ładowania USB Power Delivery 3.0, która umożliwia przesyłanie mocy do 30 W za pomocą kabla USB. Dzięki temu obsługa urządzeń z obsługą Power Delivery zostaje znacznie przyspieszona 1,5-2,5 razy, co oszczędza czas użytkownika. Wytrzymała biała obudowa ładowarki Apple Power Adapter 30W wykonana jest w korporacyjnym stylu estetycznym.
Dzięki skromnym rozmiarom i umiarkowanej wadze ładowarka z łatwością mieści się w małej torbie, teczce lub plecaku, dzięki czemu z łatwością zabierzesz ją ze sobą w podróż, podróż lub podróż służbową. Wysokiej jakości plastik jest bardzo odporny na zarysowania, wióry i inne uszkodzenia, a wtyczkę można wymienić, aby działała poprawnie z gniazdkami w większości krajów świata. Ta ładowarka gwarantuje zgodność z Apple iPhone 13 Pro/Pro Max/mini, Apple iPhone 12 Pro/Pro Max/mini, 11 Pro/Pro Max/SE 2. generacji, XS/XS Max/XR/X i 8/8 plus. Może również szybko ładować tablety: Apple iPad Pro 12.9" 1/2/3/4/5. generacji, iPad Pro 11" 1/2/3. generacji, iPad Pro 10.5", iPad Air 3/4/5- 1. generacji, iPad 7/8/9 generacji i iPad mini 5/6 generacji, wystarczająco mocne dla MacBooka Air M1, M2, Retina (13-calowego, 2020/2019/2018) i MacBooka Retina (12-calowego, 2015-2017).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Power Adapter 30W
Wszystkie ceny 14 →Apple USB-C Power Adapter 30W | 199 zł |
Apple Power Adapter USB-C 30W GS-ZAS-APL-019 | 200 zł |
Apple Ładowarka 30W USB-C Power Adapter MY1W2ZM/A Biały | 230 zł |
Zasilacz do laptopa Apple 30 W, USB-C, 14.5 V (MY1W2ZM/A) | 196 zł |
Apple USB-C 30W (biały) | 199 zł |