Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro microSD V60 256 GB (AVP256MSDV60)
ANGELBIRD AV Pro microSDXC V60 256Gb 128 GB256 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANGELBIRD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANGELBIRD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANGELBIRD AV Pro microSD V60 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANGELBIRD AV PRO microSD 256 GB V60 9120056585403 | 459 zł |
Karta Angelbird AV PRO microSD 256GB V60 | 599 zł |
Angelbird AV PRO microSD 256GB V60 | 588 zł |
Angelbird 256GB AV PRO microSDXC V60 280MB/s - darmowy odbiór w 22 miastac | 599 zł |
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro microSD V60
Ceny na ANGELBIRD AV Pro microSD V60 |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro microSD V60 128 GB | od 274 zł | 5 oferty | ||
ANGELBIRD AV Pro microSD V60 256 GB | od 459 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →