Procesor AMD Ryzen 9 Matisse 3900XT BOX (100-100000277WOF)
Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen 9 Matisse 3900XT BOX |
|
Nowy Ryzen 3000XT, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, nie ma standardowej chłodnicy. Aby w pełni uwolnić potencjał nowych produktów, producent rekomenduje zastosowanie wysokowydajnej chłodnicy powietrza lub gotowego LSS z chłodnicą 280 mm.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AMD Ryzen 9 Matisse
Ceny na AMD Ryzen 9 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM | od 2 578 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900X BOX | od 1 800 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900X OEM | od 2 716 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900XT BOX | od 2 150 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →