Bateria wodociągowa Alveus Selma 1129042
Zdjęcia 5 |
Alveus Selma 1129042 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Selma 1129042
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria ALVEUS Selma 55 2090655 Beż/chrom | 470 zł |
ALVEUS SELMA bateria kuchenna beż 55 + chrom | 400 zł |
Bateria ALVEUS Selma 55 2090655 Beż/chrom | 470 zł |
Alveus Selma 1129043 Chrom/Czarny Stal szlachetna | 519 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →