Bateria wodociągowa Armatura Malachit 4403-915-00
Armatura Malachit 4403-915-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Malachit 4403-915-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna KFA Malachit stojąca chrom (4403-915-00) | 434 zł |
KFA Armatura Arura Malachit 4403-915-00 Chrom Mosiądz | 449 zł |
KFA Armatura Malachit bateria kuchenna stojąca chrom 4403-915-00 | 475 zł |
KFA Armatura Arura Malachit 4403-915-00 Chrom Mosiądz | 499 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4403-915-00 Bateria zlewozmywakowa MALACHIT | 460 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 4403-915-00 - zaopatrzenie w wodę za pomocą węży elastycznych (przyłącze 3/8 ")
- art. 4403-914-00 - zaopatrzenie w wodę za pomocą węży elastycznych (przyłącze 1/2 ")
PolecamyPorównaj w tabeli →