Zestaw naczyń Altom Design Vito 020400477
Zdjęcia 7 |
Altom Design Vito 020400477 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Altom Design Vito 020400477
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lumarko vito 7 el.Kpl. Garnków nierdzewnych | 336 zł |
Altom Design Design Vito Indukcja Stal nierdzewna 7 elementów | 190 zł |
Zestaw 3 Garnków Ze Stali Nier | 232 zł |
Zestaw garnków ze stali nierdzewnej Vito 7 elementów Altom Design | 239 zł |
Altom Design Design Vito Indukcja Stal nierdzewna 7 elementów | 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →