Mikser Alessi Plisse MDL10SR czerwony
Zdjęcia 4 |
Alessi Plisse MDL10SR |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alessi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alessi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alessi Plisse MDL10SR czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw z blenderem, czerwony - Alessi | 696 zł |
Alessi zestaw z blenderem, czerwony | 651 zł |
Alessi Plissé MDL10SR 500W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 605 zł |
Modyfikacje Alessi Plisse MDL10SR
Ceny na Alessi Plisse MDL10SR |
---|---|---|---|---|
Alessi Plisse MDL10SW biały | od 605 zł | 4 oferty | ||
Alessi Plisse MDL10SB czarny | od 605 zł | 2 oferty | ||
Alessi Plisse MDL10SR czerwony | od 605 zł | 3 oferty | ||
Alessi Plisse MDL10SG szary | od 558 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →