Kołdra elektryczna Adler AD 7425
Zdjęcia 8 |
Adler AD 7425 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7425
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koc elektryczny ADLER AD7425 | 100 zł |
Adler AD 7425 Elektryczny koc podkładowy 80x150 cm | 98 zł |
Elektryczny koc podkładowy Adler AD 7425, jednoosobowy, z regulacją temper | 99 zł |
Koc elektryczny ADLER AD 7425 koc podkładowy-1 | 103 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →