Kołdra elektryczna Oromed Oro-Blanket
Zdjęcia 10 |
Oromed Oro-Blanket |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Oro-Blanket
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ORO-MED Koc ogrzewający Oro-Blanket Polar HPORMKOOROBLPOL | 226 zł |
Oromed Oro-Blanket Polar popielaty AGDM-KGR-ORMD-003 | 221 zł |
Koc elektryczny ORO-MED Oro-Blanket Polar | 226 zł |
ORO-MED Koc ogrzewający Oro-Blanket Polar 96090 | 260 zł |
Koc elektryczny ORO-MED Oro-Blanket Polar | 226 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →