Kołdra elektryczna Tech-Med TM-W100
Zdjęcia 5 |
Tech-Med TM-W100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med TM-W100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tech-Med Tech-Med Koc elektryczny mata ogrzewająca TM-P100 | 97 zł |
Tech-Med TM-W100 Mata grzewcza 80x150 cm | 172 zł |
Koc elektryczny TECH-MED TM-P100, 150 x 80 cm | 119 zł |
Koc elektryczny TECH-MED TM-W100, 150 x 80 cm | 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →