Wentylator Adler AD 7323
Zdjęcia 20 |
Adler AD 7323 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7323
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podłogowy Adler AD 7323w AGDM-WEN-ADL-019 | 107 zł |
Wentylator Adler AD 7323w | 107 zł |
Wentylator stojący ADLER AD 7323b stojący 40cm | 112 zł |
Adler Fan AD 7323b Stand Fan, Number of speeds 3, 90 W, Oscillation, Diame | 139 zł |
AD 7323b Wentylator stojący 40cm | 115 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →