Wentylator Adler AD 7317
Zdjęcia 13 |
Adler AD 7317 |
|
Dostarczany ze zwykłą podstawą i mocowaniem zatrzaskowym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7317
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Fan 15 cm z klipsem i podstawą wielokolorowy jeden rozmiar AdlerAD 7 | 38 zł |
Nabiurkowy Adler AD 7317 AGDM-WEN-ADL-009 | 38 zł |
Wentylator ADLER AD 7317 | 50 zł |
Wentylator ADLER AD 7317 | 38 zł |
Wentylator biurkowy ADLER AD 7317 | 34 zł |
Wentylator 15cm z klipsem + podstawa AD 7317 | 35 zł |
Wentylator 15 cm z klipsem Adler AD 7317 | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →