Wentylator Adler AD 7302
Adler AD 7302 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7302
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler 5908256830769 AD 7302 Fan 23 cm -Desk White 35 W Black AD-7302 | 46 zł |
Wentylator ADLER AD 7302 | 50 zł |
Nabiurkowy Adler AD 7302 AGDM-WEN-ADL-005 | 94 zł |
Wentylator ADLER AD 7302 | 50 zł |
Wentylator ADLER AD 7302 | 50 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →