Młynek do kawy Adler AD 4448
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4448 |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4448
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 4448 czarny AGDM-MLY-ADL-007 | 150 zł |
Elektryczny młynek do kawy ŻARNOWY ADLER AD 4448 NA 12 PORCJI | 166 zł |
Młynek do kawy Adler AD 4448 | 150 zł |
Żarnowy młynek do kawy | 189 zł |
Żarnowy Młynek Do Kawy ADLER Ad 4448 Elektryczny Z Podajnikiem I Regulacją | 160 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →