Młynek do kawy Adler AD 4450
Zdjęcia 12 |
Adler AD 4450 |
|
Zaawansowany, wydajny i łatwy w obsłudze młynek do kawy z ekranem LED i napędem o dużej mocy. Stożkowy młynek z zadziorami pozwala na uzyskanie niemal dowolnej grubości mielenia. Ten model ma 31 etapów mielenia - od najgrubszych opcji mielenia po najdrobniejsze, drobno zmielone. Możliwość wyboru stopnia rozdrobnienia ziaren znacznie poszerza gamę napojów kawowych. Istnieje funkcja automatycznego wyłączania (timer do 25 sekund).
Urządzenie pozwala więc przygotować 44 gramy kawy drobnej lub 75 gram kawy gruboziarnistej w zaledwie 25 sekund. Konstrukcja urządzenia przewiduje kolbę do napełniania do 300 g kawy ziarnistej. Młynek do kawy Adler AD 4450 szczyci się doskonałą wydajnością przy 300 watach. W tym przypadku świeżo zmielona kawa będzie wyróżniać się jednolitością mielenia. Za pomocą tego młynka możesz przygotować naturalną kawę do gotowania w prasie francuskiej lub tureckiej. Wysokiej jakości mielenie kawy nadaje się również do tankowania ekspresu lub ekspresu do kawy. Model otrzymał stalowe żarna, dzięki czemu młynek jest niezawodny i trwały. Korpus urządzenia wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co znacznie obniża koszt i wagę urządzenia. Taki młynek do kawy zachwyci użytkownika pyszną i aromatyczną kawą przez długie lata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 4450
Wszystkie ceny 10 →Adler AD 4450 AGDM-MLY-ADL-005 | 244 zł |
ELEKTRYCZNY ŻARNOWY MŁYNEK DO KAWY ADLER AD 4450 | 240 zł |
Młynek do kawy Adler AD 4450 | 244 zł |
Adler Młynek do kawy ADLER AD 4450 | 287 zł |
Mocny Młynek Kawy Żarnowy Automatyczny 300W Adler | 249 zł |
Moc i elastyczność
Młynek żarnowy marki Adler został wprowadzony na rynek w 2022 roku i jest w stanie zainteresować nawet wymagających użytkowników. To dla nich zaproponowano aż 31 etapów regulacji mielenia. Np. dwie pierwsze pozycje (1 i 2) nadają się do kawy po turecku (mielenie „na pył”), od 3 do 5 – do espresso, od 11 do 19 – do kawy filtrowanej), a większość pozostałych ustawień to alternatywnych metod przygotowania orzeźwiającego napoju.
Adler AD 4450 wykorzystuje dość mocny silnik (300 W), który w ciągu 25 sekund (w zależności od stopnia mielenia) wytwarza od 44 do 75 gramów zmielonej kawy. Przyzwoite wykonanie (jak na standardy domowych modeli) potwierdza gotowość na 5 podobnych cykli z rzędu. A jeśli coś poszło nie tak, zadziała ochrona przed przegrzaniem.
Wygodne zarządzanie
Ekspres może „pochwalić się” pojemnym pojemnikiem na ziarna (300 gramów) z uszczelnioną pokrywą oraz praktycznym, łatwo wyjmowanym pojemnikiem na kawę mieloną. Nawiasem mówiąc, dopóki te pojemniki nie zostaną prawidłowo zamocowane na obudowie, urządzenie nie zacznie działać.
Do interakcji z modelem proponuje się mały wyświetlacz z przyciskami. Z ich pomocą wygodnie ustawia się dozowanie (od jednej do 10 filiżanek) oraz ustawia się timer w zakresie od 1 do 25 sekund. Jeśli więc domyślna dawka w filiżance Ci nie odpowiada, łatwo jest dowiedzieć się z doświadczenia, ile czasu potrzeba na porcję, która jest dla Ciebie optymalna.
Wraz z niezawodnymi metalowymi żarnami, Adler AD 4450 jest gotowy do zaoferowania naprawdę elastycznych ustawień dla prawie każdego domowego miłośnika kawy.