Młynek do kawy Adler AD 4446BS
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4446BS |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4446BS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 4446bs AGDM-MLY-ADL-004 | 70 zł |
Adler Młynek do kawy ADLER AD 4446bs | 72 zł |
Młynek do kawy ADLER AD 4446BS | 55 zł |
Młynek Do Mielenia Kawy Elektryczny Adler Czarno Srebrny Ad4446Bs | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →