SSD Acer FA100 M.2 FA100-256GB 256 GB (BL.9BWWA.118)
Wideo 3Zdjęcia 2 | 138 zł Kup! Acer Fa100 256gb Ssd Hard Drive M.2 Przezroczysty BL.9BWWA.118tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Acer FA100-256GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Acer FA100 M.2 FA100-256GB
Ceny na Acer FA100 M.2 FA100-256GB |
---|---|---|---|---|
Acer FA100 M.2 FA100-256GB 256 GB | od 138 zł | 1 oferta | ||
Acer FA100 M.2 FA100-512GB 512 GB | od 211 zł | 1 oferta | ||
Acer FA100 M.2 FA100-1TB 1 TB | od 328 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →