Monitor Acer B276HULE 27 " czarny (UM.HB6EE.E01)
Acer B276HULE 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:350 cd/m²
Złącza:DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer B276HULE 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Acer B276HUL Cwmiidprzx - B6 - LED monitor - QHD - 27" - 5 ms - Monito | 934 zł |
Monitor Acer B276HULCYmiidprzx (UM.HB6EE.C05) | 1 201 zł |
Acer B6 B276HULCbmiidprzx 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px UM.HB6EE.C05 | 876 zł |
Acer B276HULC 27" IPS LED WQHD | 519 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! acer Monitor 27 cali B276HULCymiidprzx 5ms 100M:1 WQ | 872 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →