Laptop Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R3KU] (NH.QGYEP.00J)
Wideo 9Zdjęcia 14 | od 3 421 do 4 807 zł Porównaj ceny 14 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 3050 Ti Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Endless OS Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Acer Nitro 5 AN515-46 9
Dane techniczne
Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R3KU] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R3KU]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Nitro 5 AMD Ryzen 7-6800H | 15.6''-FHD 144Hz | RTX3050Ti | 8GB | 512G | 3 699 zł |
Laptop ACER Nitro 5 AN515-46-R3KU 15.6" IPS 144Hz R7-6800H 8GB RAM 512GB S | 4 807 zł |
Laptop Acer Nitro 5 Ryzen 7 6800H / 8 GB / 512 GB/RTX 3050 Ti (NH.QGYEP.00 | 3 421 zł |
Laptop ACER Nitro 5 AN515-46-R3KU 15.6" IPS 144Hz R7-6800H 8GB RAM 512GB S | 4 801 zł |
więcej ofert 9 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy