Laptop Acer Nitro 16 AN16-41 [AN16-41-R5LX] (NH.QLJEP.007)
Zdjęcia 20 | od 6 499 do 6 999 zł Porównaj ceny 5 →2023 rokNitrogamingowypojemna bateriamatowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6ECyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz Karta graficzna:RTX 4070 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.7 kg |
Modyfikacje Acer Nitro 16 AN16-41 13
Dane techniczne
Acer Nitro 16 AN16-41 [AN16-41-R5LX] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Nitro 16 AN16-41 [AN16-41-R5LX]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Nitro 5 - Ryzen 7-7840HS | 16'' | 16GB | 1TB | Win11 | RTX 4070 LT-GM | 6 999 zł |
Laptop ACER Nitro 16 AN16-41-R5LX 16" IPS 165Hz R7-7840HS 16GB RAM 1TB SSD | 6 999 zł |
Acer Nitro 16 AN16-41 R7-7840HS/16GB/1TB/RTX4070/W11 165Hz | 6 499 zł |
Acer Nitro 16 R7-7840HS/16GB/1TB/Win11 RTX4070 165Hz QHD - darmowy odbiór | 6 999 zł |
Zamknij
Polecamy