Karm dla psów ACANA Wild Coast 6 kg
ACANA Wild Coast 6 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria ACANA СlassicsPorównaj w tabeli →
od 285 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 310 zł
sucha karma, 14.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 9.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje ACANA Wild Coast
Ceny na ACANA Wild Coast |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Coast 2 kg | od 62 zł | 8 oferty | ||
ACANA Wild Coast 6 kg | od 183 zł | 1 oferta | ||
ACANA Wild Coast 11.4 kg | od 233 zł | 5 oferty | ||
ACANA Wild Coast 17 kg | od 330 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ryż 26%, jęczmień, białko ziemniaczane, tłuszcz drobiowy, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna