Wędzisko Abu Garcia Devil Spin 902H
Abu Garcia Devil Spin 902H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Abu Garcia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Abu Garcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Abu Garcia Devil Spin 902H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abu Garcia Devil 902H 40/80 DL pręt spinningowy 9 stóp 641-1252305 | 213 zł |
Abu Garcia Devil Spinning Rod Beżowy,Czarny 2.74 m / 40-80 g 1252305 | 224 zł |
Wędka Abu Garcia Devil Spin 274cm - 40-80g-274cm-40-80g | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →