Kołowrotek Abu Garcia Ambassadeur Classic C3 5501
Abu Garcia Ambassadeur Classic C3 5501 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Abu Garcia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Abu Garcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Abu Garcia Ambassadeur Classic C3 5501
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abu Garcia C3-5501 okrągły kołowrotek Abu Garcia Ambassadeur C3 srebrny | 823 zł |
Abu Garcia Ambassadeur Classic C3 Lh Baitcasting Reel Czarny,Posrebrzany 2 | 910 zł |
Multiplikator okrąglak Abu Garcia Ambassadeur C3 5501 | 889 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →