Kołowrotek Abu Garcia Max4 X-L (1539734)
Abu Garcia Max4 X-L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Abu Garcia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Abu Garcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Abu Garcia Max4 X-L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abu Garcia MAX4XL Black OPS 1550274 | 323 zł |
Abu Garcia Max 4 X Black Ops Baitcasting Reel Posrebrzany 1550274 | 329 zł |
Abu Garcia Max 4 X Left Baitcasting Reel Posrebrzany 1539734 | 293 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →