Kołowrotek Abu Garcia Ambassadeur 7000i Trolling
Abu Garcia Ambassadeur 7000i Trolling |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Abu Garcia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Abu Garcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Abu Garcia Ambassadeur 7000i Trolling
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ambassadeur 7000i Linecounter Trolling 36282923027 | 585 zł |
Abu Garcia Multiplikator Ambassadeur 7000i Trolling Prawa ręka | 593 zł |
Abu Garcia Ambassadeur Linecounter Lc Baitcasting Reel Czarny 1239464 | 649 zł |
Abu Garcia Ambassadeur 7000i Trolling | 499 zł |
Abu Garcia Multiplikator Ambassadeur 7000i Trolling Linecounter Prawa ręka | 635 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →