Kołowrotek Savage Gear SG6 BC 100LH 8.1/1 (75972)
Savage Gear SG6 BC 100LH 8.1/1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG6 BC 100LH 8.1/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear Leworęczna rolka spinningowa SG6 100 LH BC rolka 811 SVS75972 | 500 zł |
Savage Gear Sg6 100 Lh Baitcasting Reel Posrebrzany Ratio: 8.1:1 75972 | 633 zł |
Kołowrotek multiplikator spinningowy SavageGear Sg6 BC | 576 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →