Mikrofon A4Tech MI-10
Wideo 6Zdjęcia 10 |
A4Tech MI-10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A4Tech MI-10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrofon A4Tech MI-10 (A4TMIC44137) | 17 zł |
Mikrofon A4Tech A4TMIC44137, srebrny | 19 zł |
A4Tech, počítačový mikrofon, MI-10, ovládání hlasitosti, stříbrná, s možno | 16 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości mikrofonu A4Tech MI-10:
- Regulacja nachylenia
PolecamyPorównaj w tabeli →