Mikrofon HyperX SoloCast
Wideo 7Zdjęcia 15 |
HyperX SoloCast |
|
Wysokiej jakości mikrofon działający na zasadzie „Plug and Play” – urządzenie podłącza się do komputera poprzez interfejs USB i nie wymaga instalacji sterowników ani autorskiego oprogramowania. HyperX SoloCast ma kardioidalną charakterystykę kierunkowości, skutecznie wychwytując dźwięki przed kapsułą. Model adresowany jest do graczy, streamerów i podcasterów. Jego czułość wynosi -6 dB, a odtwarzany zakres częstotliwości mieści się w najszerszym zakresie od 20 Hz do 20 kHz.
Mikrofon jest wyposażony w regulowany stojak stołowy i okrągłą płaską podstawę, a ponadto dolny koniec korpusu posiada wewnętrzny gwint ułatwiający montaż na różnych stojakach i pantografach. Na korpusie urządzenia znajduje się dotykowy przycisk szybkiego wyciszenia z świetlną sygnalizacją „tortury”. Oprócz mikrofonu w zestawie znajduje się 2-metrowy kabel USB. Całkowita waga produktu wraz ze stojakiem wynosi 261 g. Model ma lakoniczny design w ściśle czarnym kolorze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX SoloCast
Wszystkie ceny 28 →HyperX Mikrofon SoloCast White UHHPXMSOLCASWH0 | 365 zł |
Mikrofon HYPERX SoloCast Biały | 190 zł |
HyperX SoloCast White MIK-HYX-007 | 190 zł |
HyperX SoloCast – mikrofon USB (czarny) 4P5P8AA | 229 zł |
HyperX Mikrofon SoloCast White 93539 | 382 zł |