Karta pamięci A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card 512 GB (ASD512GEX3L1-C)
Zdjęcia 4 |
A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card 512Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Karta pamięci SDXC 512GB SD Express 7.0 800/700MB/s | 812 zł |
Karta ADATA Extreme SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (ASD512GEX3L1-C) | 766 zł |
Adata Karta pamięci SDXC 512GB SD Express 7.0 800/700MB/s 1896325 | 830 zł |
Modyfikacje A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card
Ceny na A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card 256 GB | od 369 zł | 3 oferty | ||
A-Data Premier Extreme SDXC 7.0 Express Card 512 GB | od 766 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →