Ціни на зволожувач повітря YOER Aqualio
Фото 24 | від 298 до 498 zł Призначення: зволожувач; ультразвукове; Площа зволоження (м²): 25; Стерилізація: регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; очищення води; таймер; дисплей; Управління: сенсорне; Безперервна робота (год): 12; Витрата води (мл/год): 350; Потужність (Вт): 40; Джерело живлення: електромережа |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yoer Aqualio HU01BK Nawilżacz powietrza 4w1 automatyczny 350ml/h 32 godzin | 298 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01BK Czarny | 298 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01W | 498 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01W Biały | 498 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01BK | 298 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!