Зволожувач повітря YOER Aqualio
Фото 24 |
YOER Aqualio |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YOER Aqualio
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yoer Aqualio HU01BK Nawilżacz powietrza 4w1 automatyczny 350ml/h 32 godzin | 298 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01BK Czarny | 298 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01W | 498 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01W Biały | 498 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01BK | 298 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →