Nawilżacz YOER Aqualio
Zdjęcia 24 |
YOER Aqualio |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog YOER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele YOER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup YOER Aqualio
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yoer Aqualio HU01BK Nawilżacz powietrza 4w1 automatyczny 350ml/h 32 godzin | 298 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01BK Czarny | 298 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01W | 498 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01W Biały | 498 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01BK | 298 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →