Ceny na nawilżacz powietrza YOER Aqualio
Zdjęcia 24 | od 298 do 498 zł Rodzaj: nawilżacz; ultradźwiękowe; Powierzchnia nawilżania (m²): 25; Sterylizacja: regulacja wydajności; tryb nocny; jonizator; oczyszczanie wody; timer; wyświetlacz; Sterowanie: panel dotykowy; Czas nieprzerwanej pracy (h): 12; Wydajność (ml/h): 350; Moc (W): 40; Zasilanie: sieciowe; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yoer Aqualio HU01BK Nawilżacz powietrza 4w1 automatyczny 350ml/h 32 godzin | 298 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01BK Czarny | 298 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01W | 498 zł |
Nawilżacz powietrza Yoer Aqualio HU01W Biały | 498 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy YOER Aqualio HU01BK | 298 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!