Смартгодинник
Xiaomi Redmi Watch 4 (M2314W1)
Фото 14 | від 355 до 449 zł Тип: смартгодинник; Інтерфейс підключення: Bluetooth v 5.3; ОС: HyperOS; повідомлення про виклики; SMS; вібрація; вбудований динамік; пульсометр; жіночий календар; Режим плавання; GPS модуль; ГЛОНАСС; Galileo; компас; Сенсорний екран; Форма: прямокутний; Тип: кольоровий; Тип матриці: AMOLED в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi Watch 4 197" wyświetlacz AMOLED 20 dni pracy na baterii 150 tUltra szeroki wyświetlacz AMOLED 1,97''
20 dni pracy na baterii
Wbudowany GPS. Nowe, bardziej precyzyjne czujniki... ще150 + tryby sportowe
Wbudowany GPS i obrotowa korona Amazon.plПоскаржитись | 368 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Obsidian Black 47mm CzarnyZegarek Xiaomi Redmi Watch 4 z ekranem Amoled 1.97", obsługą połączeń głosowych i kontaktem Sos. Niezwykle praktycz... щеny smartwatch z monitorowaniem parametrów zdrowotnych, ponad 150 trybami sportowymi do Twojej dyspozycji i wygodną wymianą opaski. Podnieś nadgarstek i rozmawiaj dzięki wsparciu Bluetooth. Redmi Watch 4 umożliwia prowadzenie połączeń głosowych. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi wygodnie odbierzesz telefon.. bez wyciągania telefonu. Stylowa koronka obrotowa ze stali nierdzewnej dodaje szyku, a sposób jej wykonania pozwala na komfortową nawigację po opcjach zegarka. MediaMarkt.plПоскаржитись | 419 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 - SilverThe Redmi Watch 4 impresses with an ultra-large 1.97-inch AMOLED display that features an LTPS 5Hz / 60Hz refresh r... щеate. The exquisite aluminum alloy frame, rotating crown and quick strap changing system highlight the sophisticated design of this smart watch. With an impressive battery life of up to 20 days (without always-on display function), the Redmi Watch 4 offers not only a visually impressive but also an extremely practical user experience. Proshop.plПоскаржитись | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Srebrny ZEG-SMW-XIA-070Xiaomi Redmi Watch 4 Srebrny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i... щеodbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 359 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Srebrno-szaryRedmi Watch 4 imponuje bardzo dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,97 cala z częstotliwością odświeżania LTPS... ще5 Hz/60 Hz. Wykwintna ramka ze stopu aluminium, obrotowa korona i system szybkiej wymiany paska podkreślają wyrafinowany design tego smartwatcha. Dzięki imponującej żywotności baterii do 20 dni (bez funkcji Always-On-Displ Electro.plПоскаржитись | 359 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Srebrno-szaryRedmi Watch 4 imponuje bardzo dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,97 cala z częstotliwością odświeżania LTPS... ще5 Hz/60 Hz. Wykwintna ramka ze stopu aluminium, obrotowa korona i system szybkiej wymiany paska podkreślają wyrafinowany design tego smartwatcha. Dzięki imponującej żywotności baterii do 20 dni (bez funkcji Always-On-Displ Avans.plПоскаржитись | 359 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Srebrno-szary BHR7848GLRedmi Watch 4 imponuje bardzo dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,97 cala z częstotliwością odświeżania LTPS... ще5 Hz/60 Hz. Wykwintna ramka ze stopu aluminium, obrotowa korona i system szybkiej wymiany paska podkreślają wyrafinowany design tego smartwatcha. Dzięki imponującej żywotności baterii do 20 dni (bez funkcji Always-On-Displ Mediaexpert.plПоскаржитись | 359 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 czarny Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 czarny ⭐Smartwatch ✅Xiaomi Redmi Watch 4 Obsidian Black ⭐ Nowy zegarek smartw... щеatch z ogromnym ekranem AMOLED 1.97", aluminiowym korpusem z pokrętłem ze stali nierdzewnej. ⭐ Nowa konstrukcja sprzążki pozwala na wygodniejszą wymianę opaski. Ponad 150 funkcji treningowych, sensor nasycenia tlenu w krwii, czujnik tętna i wiele więcej w nowym Redmi! ✅ Smartwatch ⭐ Rodzaj produktu : Smartwatch ⭐ Typ ekranu : AMOLED ⭐ Przekątna ekranu : 1,97" ⭐ Częstotliwość odświeżania ekranu : 60 Hz ⭐ Funkcje : Całodobowe monitorowanie stężenia tlenu we krwi, Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik tętna PPG, Kompas cyfrowy, Monitorowanie snu, Żyroskop ⭐ Nawigacja : BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS ⭐ Łączność : Bluetooth ⭐ Pojemność baterii : 470 mAh ⭐ Żywotność baterii: Do 20 dni ⭐ Możliwość regulacji w zakresie : 135 - 205 mm ⭐ Jasność : 600 nt ⭐ Materiał wykonania: Metal, Stal nierdzewna, Stop aluminium ⭐ Wysokość : 47,5 mm ⭐ Szerokość : 41,1 mm ⭐ Grubość : 10,5 mm ⭐ Waga : 31,5 g (bez pasków) ⭐ Klasa ochrony : 5 ATM ✅ Wyświetlacz kolorowy ⭐ Redmi Watch 4 wyposażony jest w duży wyświetlacz kolorowy o wysokiej rozdzielczości, co umożliwia czytelne wyświetlanie danych, wiadomości, powiadomień oraz interakcję z urządzeniem. ✅ Monitorowanie aktywności ⭐ Dzięki wbudowanym czujnikom, smartwatch śledzi kroki, dystans, spalone kalorie, oraz monitoruje aktywność fizyczną i treningi, dostarczając użytkownikowi precyzyjnych informacji na temat jego codziennych wysiłków. ✅ Pomiar tętna i SpO2 ⭐ Redmi Watch 4 monitoruje puls oraz poziom tlenu we krwi (SpO2), co umożliwia ocenę kondycji fizycznej oraz wykrywanie ewentualnych nieregularności w zdrowiu. ✅ Monitorowanie snu ⭐ Zegarek inteligentny śledzi jakość snu, analizując fazę snu lekkiego, głębokiego i REM, co pomaga w zapewnieniu odpowiedniego wypoczynku i poprawie jakości snu. ✅ Wodoodporność ⭐ Dzięki stopniowi wodoodporności, Redmi Watch 4 można nosić podczas codziennych aktywności i nawet podczas pływania, co czyni go idealnym towarzyszem podczas treningów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu. ✅ Długa żywotność baterii ⭐ S... Erli.plПоскаржитись | 355 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 SrebrnyBluetooth:tak;P OleOle.plПоскаржитись | 359 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Szary (BHR7848GL) | 365 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Silver GrayXiaomi Redmi Watch 4 - srebrny Smartwatch sportowy Xiaomi Redmi Watch 4 Silver Gray - najważniejsze cechy urządzeni... щеa: Wyświetlacz AMOLED 1,97' Częstotliwość ... EmpikПоскаржитись | 449 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 CzarnyBluetooth:tak;P RTV Euro AGDПоскаржитись | 449 zł |
Inteligentny zegarek Xiaomi Redmi Watch 4 (51494) Czarne | 397 zł |
Redmi Watch 4 - Obsidian Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucj | 420 zł |
Xiaomi 4 Smartwatch PrzezroczystySmartwatch XIAOMI 4 w kolorze srebrnoszarym to eleganckie i stylowe urządzenie do noszenia, które płynnie łączy tec... щеhnologię z modą. Ten smartwatch jest wyposażony w funkcje, takie jak monitorowanie tętna, śledzenie snu i śledzenie sprawności fizycznej, które pomogą Ci osiągnąć cele związane ze zdrowiem i samopoczuciem.D BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 390 zł |
Xiaomi Redmi 4 Smartwatch Szary 197 BHR7848GLZintegrowany GPS i obrotowa korona
20 dni autonomii
Zintegrowany GPS, nowe bardziej precyzyjne czujniki
150 + tr... щеyby sportowe Amazon.plПоскаржитись | 359 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Silver Gray 47mm SrebrnyZegarek Xiaomi Redmi Watch 4 z ekranem Amoled 1.97", obsługą połączeń głosowych i kontaktem Sos. Niezwykle praktycz... щеny smartwatch z monitorowaniem parametrów zdrowotnych, ponad 150 trybami sportowymi do Twojej dyspozycji i wygodną wymianą opaski. Podnieś nadgarstek i rozmawiaj dzięki wsparciu Bluetooth. Redmi Watch 4 umożliwia prowadzenie połączeń głosowych. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi wygodnie odbierzesz telefon.. bez wyciągania telefonu. Stylowa koronka obrotowa ze stali nierdzewnej dodaje szyku, a sposób jej wykonania pozwala na komfortową nawigację po opcjach zegarka. MediaMarkt.plПоскаржитись | 389 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 - BlackThe Redmi Watch 4 impresses with an ultra-large 1.97-inch AMOLED display that features an LTPS 5Hz / 60Hz refresh r... щеate. The exquisite aluminum alloy frame, rotating crown and quick strap changing system highlight the sophisticated design of this smart watch. With an impressive battery life of up to 20 days (without always-on display function), the Redmi Watch 4 offers not only a visually impressive but also an extremely practical user experience. Proshop.plПоскаржитись | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Czarny ZEG-SMW-XIA-069Xiaomi Redmi Watch 4 Czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i... щеodbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 374 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 CzarnyRedmi Watch 4 imponuje bardzo dużym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,97 cala z częstotliwością odświeżania LTPS... ще5 Hz/60 Hz. Wykwintna ramka ze stopu aluminium, obrotowa korona i system szybkiej wymiany paska podkreślają wyrafinowany design tego smartwatcha. Dzięki imponującej żywotności baterii do 20 dni (bez funkcji Always-On-Displ Electro.plПоскаржитись | 368 zł |
ще 11 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!